اروپا فرانسه

لئوناردو ژاردیم: شایعات تمرکز امباپه را به بهم نزده است

فوتبال ترایب- لئوناردو ژاردیم، سرمربی موفق موناکو، دوست ندارد بیش از این شاهد کوچ ستارگان تیمش به سایر تیم ها باشد.

او معتقد است که کیلیان ام باپه، توماس لمار و فابینیو، سه ستاره تیمش، تمرکز خود را بر روی کارشان در این باشگاه گذاشته اند.

به گزارش سایت گل، در تابستان 2017 برناردو سیلوا، تیمو باکایوکو و بنجامین مندی از موناکو جدا شدند ولی هنوز سایر تیم های بزرگ خوهان باقی ستارگان موناکو هستند.با این وجود ژاردیم به حفظ باقی مهره های تیمش امیدوار است.

” حفظ تمامی بازیکنان مهم فصل گذشته برای ما اهمیت دارد. ولی در طول سالیال مشخص شده که حفظ تمامی مهره های تیم آسان نیست و شما با پروژه تیم ما نیز آشنایی دارید. هدف ما، نتیجه گیری خوب با بازیکنانی است که پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، اینجا کنار ما می مانند.

او همچنین افزود:” بله، ام باپه در پیش فصل موفق به گلزنی نشد ولی به بطور جدی در حال تلاش است تا بتواند این روند را تغییر دهد. این موضوع فقط در او خلاصه نمی شود؛ تمامی بازیکنان جوانی که فصل گذشته اینجا بودند و موفق شدند همچون لمار، فابینیو، کیلیان، حرف از پیوستن شان به تیم های دیگر است ولی آن ها تمرکز خود را حفظ کرده اند. البته فابینیو و لمار بزرگ تر هستند و شاید به بلوغ بیشتری رسیده باشند ولی کیلیان طی همین دو روز گذشته هم بسیار خوب کار کرده است. آن ها می دانند که مهم ترین مسئله چیزی است که در زمین بازی رخ می دهد.”

گزارشات حاکی از آن است که رئال مادرید پیشنهاد 180میلیون یورویی برای ام باپه فرستاده است و بطور جدی خواهان او می باشد. باید دید موناکو می تواند او را حفظ کند یا این ستاره جوان راهی لوس بلانکوس خواهد شد.