اسپانیا

نقاشی حیرت انگیز دختر ایرانی از کریس رونالدو

فوتبال ترایب-فاطمه حمامی، نقاش معلول ایرانی، با پاهایش تصویری باورنکردنی از کریستیانو رونالدو را کشید. خانم حمامی که استعداد بی نظیری در نقاشی کشیدن با پاهایش دارد، بعد از نقاشی چندین چهره سرشناس ایرانی، این بار کریستیانو رونالدو، برترین بازیکن دنیا در سال 2016 را کشیده است که مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفته است.

سایت گل در این باره نوشت:” هنرمند با استعداد ایرانی جهان فوتبال را با نقاشی که در اینستاگرامش از کریستیانو رونالدو،ستاره پرتغالی رئال مادرید، منتشر کرد تحت تاثیر خود قرار داد. او همچنین قبلا نقاشی زیبایی از علی دایی، اسطوره فوتبال ایران کشیده بود.”

نقاشی بسیار زیبای این دختر هنرمند که به شدت فوتبالی است مورد توجه وسیع کاربران ایرانی قرار گرفته است. حالا کاربران ایرانی در تلاشند تا کریستیانو رونالدو این فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید را متوجه هنر بزرگ فاطمه بکنند.

کاربران با تگ کردن آی دی کاربری صفحه رسمی کریستیانو رونالدو زیر تصویر اینستاگرام فاطمه حمامی تلاش می کنند تا این فوق ستاره استثنایی رئال مادرید سری به صفحه این دختر بزند و متوجه شود که چه تصویر زیبایی از او کشیده شده است، آن هم به دست یک دختر هنرمند و دوست داشتنی ایرانی.”