اسپانیا

لاپورتا: مسی یک هدیه آسمانی برای بارسلوناست

فوتبال ترایب- خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا در مصاحبه ای اختصاصی با گل از اولین بازی که بازی لیونل مسی نوجوان، فوق ستاره حال حاضر بارسلونا را دید صحبت کرد و اعتراف کرد به شدت تحت تاثیر استعداد او قرار گرفت.

لاپورتا در مصاحبه با گل گفت:”من مسی را در تیم جوانان دیدم. در حالی که 20 دقیقه به پایان بازی مانده بود او چهار گل به ثمر رساند. او به دلیل مصدومیت در 20 دقیقه پایانی به زمین آمده بود و چهار بار دروازه حریف را باز کرد.ما ایستادیم و بازی او را نگاه کردیم که چقدر فوق العاده بود.

او مانند الان بازی می کرد و استایل بازی اش هم مشابه الان است. او رشد کرده و بازیکنی کامل شده است. پدر هم شده است. مسی در زمانی که 16 ساله بود به نیم اول بارسا راه پیدا کرد. اولین قراردادی که با او بستیم را به خاطر دارم و وقتی برای اولین بار با تیم بارسا مقابل پورتو قرار گرفت.

او مانند یک هدیه آسمانی است که نصیب بارسا شده است. هنوز فرصت داریم تا از بازی او لذت ببریم زیرا مسی سالهای زیادی پیش رو دارد. با شخصیتی که او دارد سالهای زیادی بازی خواهد کرد و شادی را برای هواداران بارسلونا به ارمغان خواهد آورد. داشتن بهترین بازیکن فوتبال جهان آن هم با اخلاقی بسیار متواضع شانس بزرگی است که به بارسا روی آورده است. او مردی فوق العاده است.”