اسپانیا

فرناندو تورس: سیمئونه در اتلتیکو خواهد ماند

فوتبال ترایب-فرناندو تورس ،اسطوره اسپانیایی اتلتیکو مادرید، معتقد است با وجود اینکه تنها یک سال از قرارداد دیگو سیمئونه با این باشگاه باقی مانده، این مربی موفق برای مدت طولانی روی نیمکت روخی بلانکوس خواهد ماند.

در حالی که تنها یک سال تا پایان یافتن قرارداد سیمئونه با اتلتیکو باقی است، تورس باور دارد که این مربی مایل است تا در اتلتیکو به کار خود ادامه دهد.

او به خبرنگاران گفت:” همه می دانند که او چه انتظاری از ما دارد. او در ارتباط با تمامی بازیکنان، تاکتیک های تیمی و فردی و خلاصه همه چیز، بسیار خوب است.

فکر می‌کنم او از حضور در اینجا خیلی خوشحال است و می خواهد برای مدت بیشتری در اینجا بماند که این مسئله برای بازیکنان تیم بسیار با ارزش است.

امیدوارم بازیکنان کلیدی تیم حفظ شوند و همچنین بتوانیم مربی تیم را هم نگه داریم. او بسیار متعصب است. دوران بازی او را به یاد آورید، او به عنوان یک مربی هم همان گونه است.

او همیشه می خواهد تا همه در تمرین ها، در جلسه ها، در سفرهای تیمی روی کار خود متمرکز باشد. دیگو بسیار زیرک است. او می داند که ما برای نتیجه گیری برابر تیم هایی که خیلی از ما بهتر هستند، به این شور و اشتیاق نیاز داریم.

وقتی با تیم های سطح بالا رقابت می کنیم، تنها کاری که باید انجام بدهیم، پیروی از دستورهای او است زیرا دیگو به دنیا نشان داده که رهبر خوبی برای ما است.”