اروپا ایتالیا

رسمی: ماتیاس وسینو از فیورنتینا به اینتر پیوست

فوتبال ترایب-ماتیاس وسینو، هافبک اروگوئه ای فصل گذشته فیورنتینا، با انتقالی 24 میلیون یورویی و قراردادی 4 ساله رسماً به اینتر پیوست.

اینتر میلان که خواستار به خدمت گرفتن ماتیاس وسینو بود،بند آزاد سازی قراردادش را فعال کرد و این بازیکن روز گذشته در تست های پزشکی باشگاه اینتر شرکت کرد.

هافبک 25ساله اروگوئه ای پس از رسمی شدن قرار دادش در مصاحبه با وبسایت باشگاه اینتر گفت که بسیار شادمان است که به اینتر پیوسته وتمام تلاشش را می کند تا فصل موفقی رو سپری کند.

او گفت:”من از پیوستن به اینتر بسیار خوشحالم واین چالش مهمی برای من است. امروز، روز بسیار خاصی برای من است ومن به باشگاه بزرگی چون اینتر پیوستم. من آماده یک ماجراجویی جدید هستم و نمی توانم برای آن صبر کنم. سال‌های زیادی است که در ایتالیا حضور دارم؛ اما فکر می‌کنم می‌توانم چیزهای زیادی اضافه کنم و تمام تلاشم رو می‌کنم که فصل موفقی را با اینتر داشته باشم.”

وسینو در اینتر با بورخا والرو، هم تیمی سابق خود در فیورنتینا هم بازی خواهد شد؛ هافبک 25 ساله در این باره می‌گوید:” من او را دیروز دیدم؛ والرو انسانی بسیار خوب و همینطور یک فوتبالیست فوق العاده است و ما درباره همه این‌ها صحبت می‌کنیم.”