اسپانیا

خداحافظی احساسی لیونل مسی با نیمار

فوتبال ترایب- لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در آستانه جدایی نیمار از آبی و اناری ها، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از هم تیمی اش عذرخواهی کرد.

نیمار درآستانه جدایی از باشگاه کاتالان قرار دارد و بارسلونا در روز چهارشنبه فاش کرد این بازیکن از باشگاه تقاضا کرده که بارسلونا را ترک کند.

بارسا به مهاجم 25 ساله اجازه داد مدتی از تمرینات مرخصی بگیرد تا برنامه آینده اش را مشخص کند. بارسا در بیانیه ای که منتشر کرده گفته است تا زمانی که باشگاه پاریسی کل مبلغ 222 میلیون یوروی بند آزادسازی او را به طور کامل پرداخت نکند به نیمار اجازه نخواهند داد باشگاه را ترک کند.

باشگاه پاریسی آماده است این رقم را پرداخت کند و به این ترتیب رکورد رقم نقل و انتقالات با این انتقال شکسته خواهد شد. این رکورد در حال حاضر به پل پوگبا که تابستان گذشته از یوونتوس به منچستریونایتد رفت تعلق دارد.

خبرها حاکی از آن است که نیمار صبح روز چهارشنبه با هم تیمی های خود در بارسلونا خداحافظی کرد و مسی نیز برای دوست خود آرزوی موفقیت کرد.

فوق ستاره آرژانتینی در پست اینستاگرامی خود نوشت:”تجربه این سالهای مشترک در کنار تو دوست من بسیار فوق العاده بود. نیمار جونیور، در مرحله جدید زندگی ات برایت آرزوی موفقیت می کنم.”