انگلیس

گیگز: منچسترسیتی مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر است

فوتبال ترایب- رایان گیگز، اسطوره منچستریونایتد، منچسترسیتی را تیم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر در فصل 18-2017 می داند.

ژوزه مورینیو نمانیا ماتیچ را با رقم 40 میلیون پوند به خدمت گرفت و تیم خود را قدرتمندتر کرد. از طرف دیگر سیتی نیز در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بیکار ننشست و برناردو سیلوا، بنجامین مندی، کایل واکر، ادرسون و دانیلو را به تیم خود اضافه کرد.

گیگز در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت:”به نظرمن منچسترسیتی مدعی اول قهرمانی است و بقیه تیم ها باید از سد آنها عبور کنند.

من فصل گذشته بازی های آنها را دنبال کردم و بازیکنان مهاجم آنها واقعا ترسناک هستند. سرخیو آگوئرو، گابریل ژسوس، لروی سانه، کوین دی بروین، داوید سیلوا و رحیم استرلینگ. چیزی که احتیاج داشتند بازیکن مدافع بود. دیدن بازی ادرسون هیجان انگیز خواهد بود زیرا نمی توان با یک دروازه بان متوسط قهرمان لیگ برتر شد.

کاملا مشخص است که سیتی روی مدافعان سرمایه گذاری کرده است اما سوال اصلی این است که آیا وینسنت کمپانی می تواند آماده بماند یا خیر. زیرا تاثیر و تجربه او برای تیم کلیدی خواهد بود.

چلسی و توانایی هایش را هم نمی توان نادیده گرفت اما مطمئن نیستم خط دفاعی داشته باشند که هم در لیگ برتر و هم در چمپیونزلیگ بتواند به خوبی عمل کند.

تاتنهام هم تیم بسیار خوبی است و پائوریسیو پوچتینو سرمربی فوق العاده ای است. اما این سوال مطرح است که تیم می تواند بدون نیروی جدید و تازه به درخشش خود ادامه دهد؟”