انگلیس

کورتوا: ترجیح می دهم الکسیس مقابل چلسی بازی نکند

فوتبال ترایب- تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی، امیدوار است عدم اطمینان در مورد آینده الکسیس سانچس در آرسنال به چلسی در دیدار کامیونیتی شیلد مقابل توپچی ها کمک کند.

چلسی در اولین بازی فصل در استادیوم ومبلی به دیدار آرسنال می رود و آرسنال در حالی خود را برای این دیدار آماده می کند که همچنان گمانه زنی ها حول آینده سانچس ادامه دارد.

کورتوا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”الکسیس بازیکنی با توانایی های زیاد است. اگر بازی های فصل گذشته را نگاه کنید متوجه خواهید شد که او در همه بازی هایی که حضور داشت بسیار پرخطر ظاهر شده بود. سانچس بسیار سریع است و شوت های محکمی دارد. او بازیکنی باتکنیک است و مهره مهمی برای آرسنال محسوب می شود.

چنانچه سانچس از آرسنال برود جای خالی او احساس خواهد شد اما به هر حال آرسنال بازیکنان باکیفیت دیگری دارد که می توانند جانشین او شوند.

آنها مهاجم خوب دیگری مثل لاکازت را خریدند. ترجیح می دهم سانچس بازی نکند ولی نمی توانیم فقط به او چشم بدوزیم و فکر کنیم نبودن او کار را برایشان دشوار خواهد کرد. زیرا در فینال جام حذفی که آرسنال تعداد زیادی از مدافعانش را در اختیار نداشت هیچ کس فکر نمی کرد بتواند چلسی را 2-1 شکست دهد.”