انگلیس

پاسخ عجیب ژوزه موینیو به طعنه آنتونیو کونته

فوتبال ترایب- پس از آنکه آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی، روز گذشته عنوان کرد که تیمش پس از قهرمانی در فصل گذشته لیگ برتر، نمی خواهد در این فصل به سرنوشت مورینیو دچار شود، ژوزه مورینیو، که اکنون هدایت منچستر یونایتد را برعهده دارد به این موضوع واکنش نشان داد.

مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی تیمش پس از بازی با والرنگای نروژ که منجر به پیروزی سه بر صفر تیمش شد،درباره طعنه های سرمربی چلسی از سوی خبرنگاران مورد پرسش قرار گرفت و با اینکه پاسخ مستقیمی به گفته های کونته نداد، اما بی حاشیه نیز از این موضوع عبور نکرد و در صحبتی عجیب و کوتاه به کاشت موی سرمربی فعلی چلسی و هافبک سابق یوونتوس اشاره کرد.

مورینیو گفت:“نمی دانم. با روش های گوناگونی می توانم به این گفته ها پاسخ دهم،اما نمی خواهم با صحبت کردن درباره آنتونیو کونته موهایم را از دست بدهم.”

ژوزه مورینیو پس از قهرمانی با چلسی در فصل 2015-2014، در فصل بعد عملکرد بسیار بدی را با چلسی داشت و تیمش در رده هفدهم جدول لیگ برتر قرار داشت.او در میانه های فصل از نیمکت سرمربیگری چلسی اخراج شد وگاس هیدینگ هلندی جایگزین او شد. آبی های لندنی با هدایت هیدینگ در ادامه فصل، موفق شدند تا رده دهم جدول صعود کنند و فصل فاجعه بارشان را در رتبه ای آبرومندانه تر به پایان برسانند.

مورینیو همچنین به شایعات خروج مروانی فلینی،ستاره بلژیکی منچستریونایتد واکنش نشان داد و گفت که از این بازیکن راضی است و او در تئاتر رویاها خواهد ماند.