انگلیس

کونته: نمی‌خواهم به سرنوشت مورینیو دچار شوم

فوتبال ترایب- آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی، که فصل پیش تیمش را قهرمان لیگ برتر کرد، می داند که تیمش در فصل پیش رو کار دشواری دارد.

در دوسال گذشته مورینیو و رانیری که بهمراه چلسی و لستر قهرمان لیگ شده بودند، در فصل پس از قهرمانی شان بخاطر نتایج ضعیفی که گرفتن اخراج شدند.

کونته که در اولین فصل حضورش در لیگ برتر، توانست آبی ها را به قهرمای برساند، درباره سختی های پیش رویه تیمش در فصل جدید گفت:” دو سال پیش چلسی بعد از اینکه با مورینیو قهرمان لیگ شده بود، فصل رو در رتبه دهم تمام کرد. چنین چیزی هرگز نباید برای ما اتفاق بیفتد”.

ما از مشکلات پیش رویمان کاملا آگاه هستیم و میخواهیم از اتفاقی که در دو سال قبل، برای باشگاه و مورینیو افتاد جلوگیری کنیم”.

مربی سابق تیم ملی ایتالیا و یوونتوس،همچنین درباره رویارویی تیمش با بایرن مونیخ و اینتر میلان توضیح داد و اعلام کرد این بازی ها برای اماده سازی تیمش بسیار مهم بوده و نتایجی که کسب شده تغییری در روش کار آن ها ایجاد نمی‌کند.

“ما در برابر دو تیم بسیار قدرتمند بازی کردیم. بایرن مونیخ و اینتر میلان،ما بسیار سخت در تلاشیم تا برای شروع فصل آماده شویم، برای ما این بازی‌ها بسیار مهم بوده است، قطعاً سه بازی‌ای که در تورآسیا انجام دادیم، باعث شد برخی بازیکنانم خسته شوند. ما به تمرینات ادامه می‌دهیم و نتایج کسب‌شده هیچ تغییری در نحوه کار ما ایجاد نخواهند کرد.”