انگلیس

کلوپ: برای نبی کیتا 300میلیون یورو می‌دهیم

فوتبال ترایب- یورگن کلوپ،سرمربی لیورپول،در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با هرتابرلین به شوخی اعلام کرد که قصد دارند پیشنهادی نجومی برای هافبک لایپزیش بپردازند.

نبی کیتا، هافبک 22 ساله گینه ای لایپزیش مورد توجه باشگاه های زیادی از جمله لیورپول قرار گرفته است. سران آنفیلد تاکنون چند پیشنهاد برای کیتا داده اند که همگی رد شده است.

به نظر نمی رسد که لیورپولی ها قصد داشته باشند پیشنهاد دیگری برای خرید این بازیکن بدهند اما کلوپ به شوخی به خبرنگاران گفت:” پیشنهاد بعدی ما برای کیتا 300میلیون یورو خواهد بود”.

این در حالی است که رالف هوسن هوتل، سرمربی لایپزیش اعتقاد دارد کیتا فصل آینده 100 درصد در این تیم می ماند.

او گفت :” 100 درصد نبی فصل آینده در لایپزیش بازی می کند. در آغاز فصل نقل و انتقالات گفتیم می خواهیم فصل آینده تیم فصل گذشته را در اختیار داشته باشیم؛ خواسته ما این است که هیچ بازیکنی از تیم جدا نشود. در حال حاضر، این جواب ما است. همه می توانند ببینند نبی چقدر بازیکن مهمی برای ما است و 100 درصد با ما در لیگ قهرمانان خواهد بود”.

اما کلوپ با سخنانی که بعد از بازی دوستانه با هرتابرلین که منجر به پیروزی سه بر صفر لیورپول شد زد، امیدوار است که او را به آنفیلد بیاورد و از به خدمت گرفتن او منصرف نشده است.

با این وجود او معتقد است اگر او را امسال به خدمت نگیرد، میتواند تابستان آینده کیتا رو با 48میلیون یورو به آنفیلد بیاورد.