اسپانیا

زین الدین زیدان: هیچ بازیکن دیگری از رئال جدا نمی‌شود

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، تاکید کرد دیگر نمی‌خواهد هیچ یک از بازیکنانش در ادامه بازار نقل و انتقالات فروخته شوند.

در این هفته گمانه زنی هایی در مورد آینده گرت بیل که گفته می شود منچستریونایتد به دنبال اوست وجود داشت. شایعات حاکی از آن است که یونایتد می خواهد گرت بیل را به لیگ برتر بازگرداند و مادرید هم خود را برای این انتقال آماده می کند تا بودجه 180 میلیون یورویی لازم برای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه، ستاره جوان موناکو را فراهم کند.

زیدان اعتراف کرد نمی تواند آینده هیچ یک از بازیکنان را در تیم رئال مادرید تضمین کند اما نمی خواهد هیچ کدام از بازیکنان مسیر آلوارو موراتا، خامس رودریگز، دانیلو و په په را اردامه دهند و سانتیاگو برنابئو را ترک کنند.

زیدان در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”کاملا احساس آرامش می کنم و از تیم بسیار خوشحال و راضی هستم. ما بهترین بازیکنان را در اختیار داریم. ما پیروز شدیم و می خواهیم همین روند را تکرار کنیم.

تیم بسیار خوبی در اختیار داریم و نمی خواهم چیزی را تغییر دهم. فقط کریستیانو در پیش فصل همراه ما نیست اما می دانیم فصل دشواری پیش رو داریم. همه می خواهند به پیروزی برسند و این کار را برای ما زیباتر خواهد کرد.”