استقلال

معاون ورزشی استقلال: باشگاه استقلال، قربانی نتایج ضعیف تیم امید شد

فوتبال ترایب- پندار توفیقی محرومیت سه بازیکن امید این تیم را ناحق توصیف کرده و معتقد است نتایج تیم امید به این وسیله در حال توجیه شدن است.

مهدی قائدی، مجید حسینی و امید نورافکن سه بازیکن جوان استقلال در حالی به دلیل عدم حضور در اردوی تیم امید از سوی کمیته انضباطی با محرومیت روبرو شده اند که بازیکنان امید تراکتورسازی هم دقیقا همین شرایط را داشتند، اما خبری از محروم شدن آنها نیست. گو اینکه خود این حکم نیز به طور کلی مورد اشکال قرار گرفته است.

پندار توفیقی در این باره گفت: “به ناحق محروم شدیم و این را همه می دانند. ساعت ها با کمیته انضباطی، رییس فدراسیون و سرپرست پست دبیرکلی جلسه داشتیم و با استناد به قانون و مفاد آیین نامه های مختلف این حکم غیر قانونی را زیر سوال بردیم.”

به عقیده توفیقی این اولین بار نیست که برای استقلال حاشیه به وجود آمده است:” پارسال به ناحق در هفته اول لیگ هواداران و مهدی رحمتی را محروم کردند و امسال هم همین موضوع دارد تکرار می شود. این حکم ناعادلانه است ولی باشگاه بزرگ استقلال با قدرت به کارش ادامه می دهد.”

معاون ورزشی استقلال در پایان تاکید کرد:” مطمئن هستم با درایت بازیکنان، کادرفنی و مدیران باشگاه و با کمک خدا از این برهه سنگین و سخت عبور می کنیم و نتایجی می گیریم که شایسته هواداران مان است.”