Other Editions

صنعت نفت آبادان 1-0 استقلال: شکست آبی ها کنار کارون

فوتبال ترایب- استقلال تهران در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ برتر در خانه صنعت نفت آبادان با نتیجه 1-0 شکست خورد.

علیرضا منصوریان که در این دیدار سه بازیکنش را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، مجبور شد چند تغییر در ترکیب اصلی اش ایجاد کند و در نهایت با ارائه نمایشی نه چندان درخشان با یک گل مغلوب نفت آبادان شد.

بازی با برتری تیم میزبان آغاز شد و شاگردان فراز کمالوند می توانستند در همان دقایق ابتدایی دو بار به گل برسند اما کم دقتی و البته برخورد توپ به تیر دروازه، مانع از باز شدن دروازه استقلال شد.

اما در دقیقه 18 بود که سرانجام قفل دروازه استقلال باز شد. اشتباه بچه گانه عظیم گوک و خطای او روی شیمبا، یک ضربه پنالتی نصیب صنعت نفت کرد. کرار جاسم پشت ضربه قرار گرفت و توانست به راحتی مهدی رحمتی را مغلوب کند.

برتری صنعت نفت ادامه داشت و بازیکنان این تیم می توانستند به گل های بعدی برسند اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.

در نیمه دوم استقلالی ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و ورود سرور جپاروف، کفه ترازو را به سمت این تیم سنگین تر کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند و در نهایت بازی با همان تک گل به سود نفت به پایان رسید تا استقلالی ها برای اولین بار در لیگ برتر، فصل را با شکست آغاز کنند.