پرسپولیس

پرسپولیس 2-0 فولاد خوزستان؛ شروع قهرمانانه قرمزها

فوتبال ترایب- پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، در اولین دیدارش در رقابت های فصل جدید لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به پیروزی 2-0 رسید.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در روزی که چندان توسط تیم حریف تحت فشار قرار نگرفتند، توانستند با گل های وحید امیری و شجاع خلیل زاده به پیروزی برسند و اولین سه امتیاز فصل را کسب کنند.

بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد و بعد از چند موقعیت نصفه و نیمه، سرانجام 9، قفل دروازه فولاد باز شد. روی یک رفت و برگشت و در حالی که به نظر می رسید مهدی طارمی در موقعیت مشکوک به توپ رسیده، ابتدا ضربه علی علیپور به تیر دروازه برخورد کرد و سپس ضربه بعدی را امیری با شوتی تماشایی تبدیل به گل کرد.

برتری پرسپولیسی ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم می توانستند در همان نیمه اول به گل های بعدی برسند اما این اتفاق رخ نداد.

در نیمه دوم روند بازی تغییر نکرد و این پرسپولیس بود که در دقیقه 54، روی یک ضربه کرنر به گل دوم رسید. ارسال مسلمان در مقابل دروازه به شجاع خلیل زاده رسیده و او با یک ضربه سر دیدنی، حساب کار را 2-0 کرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما تلاش بازیکنان فولاد برای جبران گل های خورده ثمری نداشت. حتی اخراج علی علیپور در دقیقه 71 هم نتوانست تغییری در نتیجه بازی ایجاد کند و بازی با همان نتیجه 2-0 به سود پرسپولیس به پایان رسید.