اروپا ایتالیا

رسمی: راجا ناینگولان تا 2021 با رم تمدید کرد

فوتبال ترایب- راجا نائینگولان، ستاره ملی پوش بلژیکی، به صورت رسمی با باشگاه رم تمدید قرارداد کرد و تا ژوئن 2021 با این تیم خواهد ماند. نائینگولان که پیشنهاداتی از باشگاه های چلسی، منچستریونایتد و اینتر داشته اعلام کرد کاری که همیشه می خواست را انجام داده است.

در بیانیه ای که باشگاه رم منتشر کرد آمده است:”باشگاه رم با شادمانی اعلام می کند راجا نائینگولان، هافبک این باشگاه قراردادی چهار ساله با رم امضا کرد.”

نائینگولان در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه گفت:”فکر می کنم با امضای این قرارداد کاری را که همیشه می خواستم انجام دادم. بنابراین بسیار خوشحالم. به ویژه اینکه میتوانم با رم به ماجراجویی هایم ادامه دهم و با یکدیگر به جلو پیش برویم.”

نائینگولان در ژانویه 2014 به رم چیوست و قرارداد قبلی او با این باشگاه در ژوئن 2020 به پایان می رسید. جیمز پالوتا، رئیس باشگاه رم اعلام کرد:”بسیار خوشحالیم که راجا با ماست و بار دیگر تعهد خود را به باشگاه نشان داد و قراردادی طولانی با رم امضا کرد تا بهترین سالهای دوران حرفه ای خود را در این باشگاه سپری کند.

او در فصل گذشته یکیاز بهترین هافبک های جهان بود و هیچ عجیب نیست که باشگاه های بزرگی به دنبال جذب او باشند اما هرگز تردیدی در مورد ماندن او در رم وجود نداشت. او عاشق رم است و ما هم دوست داریم که راجا در رم بماند.”