استقلال

اختلاف استقلالی ها با اسپانسر در آستانه آغاز لیگ

فوتبال ترایب- به دلیل بدقولی سامانه 3090 در پرداخت مطالبات استقلال، رابطه مدیران باشگاه با این حامی مالی تیره شده است و اجازه نقش بستن نام آن روی پیراهن های تیم صادر نشده است.

پرسپولیسی ها بیش از ده روز است که از پیراهن های فصل جدید رونمایی کرده و طرفداران این تیم میتوانند پیراهن تیم مورد علاقه خود را از فروشگاه ها تهیه کنند. ولی این انتقاد از مدیران آبی وجود دارد که چرا در فاصله کمتر از دو روز تا اولین بازی لیگ برتر، هنوز پیراهن های جدید این تیم رونمایی نشده است.

البته اسپانسر باشگاه سه هفته ای است که طرح پیراهن های جدید را به مدیران باشگاه ارایه داده است. اما سیدرضا افتخاری اجازه نقش نام سامانه 3090 را روی پیراهن صادر نمیکند.

گویا با گذشت بیش از یک ماه از شروع فصل نقل و انتقالات هنوز سامانه پیامکی 3090 ریالی به حساب باشگاه پول واریز نکرده است. در نتیجه باشگاه در پرداخت مبالغ پیش قرارداد به بازیکنان دچار مشکل شد و بدقول شود.

استقلالی ها کمتر از 48 ساعت دیگر باید اولین بازی خود را در ابادان مقابل صنعت نفت آبادان انجام دهند. تا این لحظه حضور نام یک بانک روی پیراهن آبی ها قطعی شده است ولی بحث بر سر سامانه 3090 هنوز ادامه دارد.