استقلال

هاشم بیک زاده استقلال را تهدید به شکایت کرد

فوتبال ترایب- هاشم بیک زاده، مدافع سابق استقلال، تایید کرد که اگر مدیران این باشگاه طلب 900 میلیونی اش را پرداخت نکنند، به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

بیک زاده که سه فصل قبل از استقلال جدا شد، هنوز طلبش را از این باشگاه دریافت نکرده است. بعد از شکایت آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی از استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا، حالا بیک زاده هم تهدید کرده اگر مدیران استقلال طلبش را پرداخت نکنند، دست به اقدام مشابهی خواهد زد.

او به ورزش سه گفت:” من دنبال طلبم هستم ولی با وجود اینکه چند سال از استقلال دور هستم هنوز این تیم را دوست دارم. هواداران در سرما و گرما از این تیم حمایت کرده اند و من نمی خواهم کاری کنم که خدایی ناکرده آنها دلخور بشوند.

خودم از این اتفاق ناراحت می شوم و امیدوارم مدیران استقلال طلب من را که از 3 سال قبل دارم بدهند تا مجبور نشوم شکایت کنم. نمی خواهم استقلال را به دردسر بیندازم ولی امیدوارم مدیران استقلال شرایط من را درک کنند.

زمان آقای فتح الله زاده هم که من به سپاهان رفتم، از باشگاه طلب زیادی داشتم و حتی خود ایشان باورشان نمی شد که من از باشگاه شکایت نکرده ام. الان هم نمی خواهم کاری کنم که هواداران از من ناراحت بشوند ولی امیدوارم مسوولان کاری نکنند که مجبور شوم کاری که دلم نمی خواهد را انجام بدهم.”