اسپانیا

کاسیمیرو: در رئال از نیمار استقبال می‌شود

فوتبال ترایب- در ادامه خبرهای منتشر شده در مورد رفتن نیمار از بارسلونا، کاسیمیرو، هافبک رئال مادرید اعلام کرد درصورتی که نیمار به رئال برود از او استقبال خواهد شد.

گفته شده باشگاه پاری سن ژرمن حاضر است با پرداخت مبلغ 222 میلیون یورو بند آزادسازی قرارداد نیمار این مهاجم باشگاه کاتالان را به خدمت بگیرد.

جرارد پیکه تلاش کرد تا انتشار پستی در اینستاگرامش به این شایعات پایان دهد. او روز یکشنبه عکسی از خود به همراه نیمار در شبکه اجتماعی منتشر کرد و نوشت:”او می ماند” اما کاسمیرو با اعلام این مطلب که نیمار می تواند در سانتیاگو برنابئو خانه جدیدش را بیابد آتش شایعات را شعله ورتر کرد.

کاسیمیرو در مصاحبه با گلوب اسپورت گفت:”نیمار به شما در موردآینده اش خواهد گفت. او می داند باید چه کار کند. چرا نیاید و برای رئال بازی نکند. در اینجا از او استقبال خواهد شد.

من به تازگی با نیمار صحبت نکردم اما برای او آرزوی موفقیت می کنم. او بازیکن فوق العاده ای است و من او را ستایش می کنم. او می داند چه می کند و مشاوران خوبی دارد. پدر او انسان بسیار خوبی است و او می داند چه کار می کند.

چه از باسلونا برود و یا اینکه در این باشگاه بماند برای او آرزوی موفقیت دارم. نیمار برای برزیل بسیار مهم است و ما همیشه از فوتبال خوب او بهره خواهیم برد.”