استقلال

ایفمارک تکذیب کرد؛ نگفتیم جباری مصدوم است

فوتبال ترایب- خبری که از جانب مرکز پزشکی ایفمارک درباره مصدومیت مجتبی جباری منتشر شده بود، از طرف رییس این مرکز تکذیب شد.

نام مجتبی جباری در کنار همه قابلیت های فنی، مصدومیت را نیز همیشه به همراه داشته است امسال که او بعد از چند فصل جدایی به استقلال بازگشته است، این نام دوباره به همراه او وارد شد.

از همان روزهای حضور جباری در اردوی استقلال شایعه مصدومیت او شدت گرفت و تمرینات اختصاصی او با مربی بدنسازی استقلال به این ادعا دامن زد. خبری که البته از همان روز اول از ظرف مدیران و کادر فنی این تیم تکذیب شده بود.

در حالی که روز دوشنبه قرارداد او با استقلال در هیات فوتبال تهران به ثبت رسید، شایعه شد که نتایج تست های مرکز پزشکی ایفمارک درباره جباری منفی بوده و جباری وضعیت مثبیت نداشته و در اثر کمترین فشار بازی ها مصدومیتش عیان خواهد شد.

این ابهام باعث شد که زهره هراتیان رئیس مرکز پزشکی ایفمارک نسبت به این خبر واکنش نشان دهد:” مرکز ایفمارک تنها نتیجه تست های پزشکی را در اختیار سازمان لیگ و باشگاه ها قرار می دهیم و هیچ تحلیلی از این اطلاعات به باشگاه ها نخواهیم داد.”

بنابراین موارد مطرح شده درباره جباری از جانب ایفمارک نبوده و تحلیل هایی که پیرامون تست های جباری منتشر شده است حداقل جنبه رسمی ندارد. از آنجایی که استقلالی ها باید بر اساس نتایج تست های ایفمارک درباره جباری تصمیم گیری کنند و تصمیم آنها عقد قرارداد با جباری و استفاده از او در لیگ هفدهم است.