استقلال

مهدی قائدی: تلاش می کنم شبیه نیمار بازی کنم

فوتبال ترایب- مهدی قائدی، ستاره جوان استقلال، اعلام کرد که الگوی فوتبالی اش نیمار است و دوست دارد شبیه  این ستاره برزیلی بازی کند.

قائدی که فصل گذشته نمایش های درخشانی در ایران جوان بوشهر داشت، در این تابستان به استقلال پیوست و اکنون امیدوار است که بتواند با ادامه روند خوبش، جای ثابتی در ترکیب آبی ها پیدا کند.

او در گفتگو با ورزش سه گفت:” الگوی فوتبالی من نیمار برزیلی است. بازیکنی که همیشه از شیوه فوتبالی او الهام گرفتم و تمام تلاشم را انجام دادم تا شکل و شمایل فوتبالی ام شبیه به او باشد.

برخی طرفداران خونگرم بوشهری هم در ابتدا وقتی برای اولین بار بازی های من با پیراهن ایرانجوان را در لیگ دسته اول دیدند همین لقب را به من دادند اما با گذشت زمان کوتاه در یکی از بازی های خانگی وقتی خیلی خوب بازی کردم و زمینه برد سرنوشت ساز ایرانجوان فراهم شد یکی از این طرفداران به یکباره از روی سکوهای ورزشگاه شهید بهشتی لقب “باشو” را به من داد.

 لقبی که برای بوشهری ها خیلی اهمیت دارد و خوشحالم که با این اسم شناخته می شوم تا سفیر فوتبال مستعد اما فقیر جنوب ایران باشم.البته اعتراف می کنم الان دیگر لقب و القاب برایم اهمیتی ندارد چون مهدی قائدی در حال حاضر افتخار پوشیدن پیراهن استقلال را به دست آورده و فارغ از هر لقبی باید جان خود را برای موفقیت این تیم و خوشحالی طرفدارانش بدهد که قطع به یقین همین طور هم خواهد شد.”

حالت قوسی شکل پاهای قائدی یکی از موضوعاتی است که بعد از پیوستن این بازیکن به استقلال مورد توجه قرار گرفت اما او تاکید کرد که مشکلی با این موضوع ندارد.

” در بدو ورود به اردوی استقلال با موضوع شکل و شمایل پاهایی که خداوند به من داده روبرو شدم. این مدل پاها شکل خاصی است که خداوند متعال در وجود من قرار داده و من هم راضی ام به رضای خدا. مسلما حکمتی در آن است و می بینید که با همین پاها توانستم پله های پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارم و الان هم با همین پاهای قوسی شکل می خواهم بهترین بازی ها را برای استقلال به نمایش بگذارم و قهرمانی زیادی به دست بیاورم. خوشبختانه در تمام تست های پزشکی در ایفمارک هم موفق بودم و مشکل خاصی نبود پس این موضوع این قدرها هم سوژه جالبی نبود.”