انگلیس

کونته: می‌خواستم بعد از قهرمانی از چلسی جدا شوم

فوتبال ترایب- آنتونیو کونته، سرمربی چلسی اعلام کرد پس از کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به رفتن از این باشگاه فکر کرده بود اما تصمیم گرفت بماند تا چیزی مهم برای باشگاه بسازد.

کونته پس از گذراندن تنها یک فصل در استنفوردبریج پیشنهاداتی از ایتالیا دریافت کرد و در ماه می نیز گفته بود که نمی خواهد برای مدت طولانی از خانواده اش دور باشد. کونته با باشگاه قراردادی جدید امضا کرد که مدت زمان حضورش در لندن را تمدید نمی کند اما فاش کرد پس از گذزاندن یک سال دشوار در انگلیس در نهایت او و هیئت مدیره باشگاه در یک مسیر قرار دارند.

کونته در مصاحبه با میرر گفت:”خانواده من بسیار مهم است. ماندن من در اینحا تعهدم را به باشگاه نشان می دهد و گویای آن است که می خواهم چیزی مهم در اینجا بسازم.

باید صادق باشم و بگویم فصل گذشته بسیار برایم دشوار بود. برای من و خانواده ام. برای من ساده نبود. گاهی اوقات وقتی پیرز می شوی فکر می کنی همه چیز ساده است اما فصل گذشته اینطور نبود.

حالا تصمیم گرفتم با باشگاه پا در این مسیر بگذارم. با باشگاه صحبت کردم و مسیر درست را برای آینده پیدا کردیم. برای هر مربی مهم است که ایده های خودش را توضیح دهد.

بسیار مهم است که باشگاه آنها را درک کند و آماده باشد آن را با شما اجرایی کند و پایه ای محکم برای آن بسازد.

من می توانم این کار را انجام دهم اما به تنهایی بسیار دشوار خواهد بود. از آنجا که باشگاه برای این کار اشتیاق نشان داد قرارداد جدیدم را با آنها تمدید کردم.”