پرسپولیس

معاون حقوقی پرسپولیس: مدیران سابق در پرونده ژوزه خیانت کردند

فوتبال ترایب- علی جمشیدی، معاون حقوقی پرسپولیس، معتقد است در پرونده های قبلی پرسپولیس در فیفا کوتاهی صورت گرفته است و حتی برخی مدیران سابق این تیم، مستنداتی علیه این باشگاه به فیفا ارایه کرده اند.

او درباره اطلاع رسانی ضعیف درباره پرونده های پرسپولیس در فیفا گفت: “باشگاه پرسپولیس به دلیل جایگاه ویژه و خاص در بین آحاد مختلف جامعه، بعضاً دستاویزی برای سوء استفاده برخی افراد فرصت طلب است. این مهم اقتضا می‌نماید برخی اخبار در زمان مناسب اعلام شود. ضمن اینکه امور حقوقی باشگاه به جای مصاحبه و تیتر شدن، بیشتر به دنبال اجرای وظایف اصلی یعنی حل و فصل مشکلات و اختلافات حقوقی و مختومه نمودن پرونده های قضایی باشگاه است.”

جمشیدی در مورد آخرین وضعیت پرونده های باشگاه در فیفا افزود:” دفاعیات باشگاه در قالب لوایح با اخذ نظر از آخرین دکترین حقوقی تقدیم دادگاه عالی ورزش شده است. متأسفانه به دلیل اشتباهات صورت گرفته در گذشته علی الخصوص در روند این پرونده رأی فیفا تماماً بر علیه باشگاه بوده و بعضاً مدیران سابق وقت باشگاه علیه باشگاه مستنداتی را در اختیار فیفا و طرف مقابل دعوا قرار داده اند که موجب ضرر باشگاه و مخدوش شدن وجهه پرسپولیس است. این شرایط کار را برای تیم حقوقی فعلی بسیار سخت نموده است.”

او در پایان تهدید به انتشار اسنادی علیه این افراد نمود و تاکید کرد:” به هر حال صرفنظر از نتیجه دادگاه، ما در آینده نزدیک نکات قابل تأملی از اتفاقات و اقدامات پشت پرده این پرونده حساس را با مستندات به اطلاع عموم خواهیم رساند.”