انگلیس

گواردیولا: جلوی رفتن کولاروف را نمی‌گیرم

فوتبال ترایب- پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی اعلام کرد اجازه می دهد الکساندر کولاروف به رم بپیوندد زیرا دوست ندارد بازیکنی که نمی خواهد در تیم باشد را به اجبار نگه دارد.

گواردیولا فاش کرد که کولاروف از او تقاضا کرده تا باشگاه را ترک کند. بازیکن صربستانی منچسترسیتی در سال 2010 از لاتزیو به این باشگاه پیوست. گواردیولا گفت تصمیم او در پیوستن به رم جدی است و به این ترتیب حتی با وجود نهایی شدن قرارداد بنجامین مندی منچسترسیتی خط دفاع کم گزینه ای خواهد داشت.

گواردیولا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”ما چاره دیگری نداریم. ما در گزینه های دفاعی دستمان بسته است. سعی می کنیم مدافعان راست بیشتری بخریم زیرا به جز کایل واکر سه مدافع دیگر هنوز تمدید نکرده اند. گلاروف هم که در آستانه پیوستن به رم قرار دارد. به همین دلیل است که راه دیگری نداریم.

من دوست ندارم با بازیکنانی کار کنم که نمی خواهند در تیم باشند. کولا فصل پیش در خیلی موارد به من کمک کرد اما این امکان برای او فراهم شد که به رم برگردد. باشگاهی که پیش از این در آنجا بود. او با من و باشگاه صحبت کرد و گفت می خواهد برود.

من دوست ندارم بازیکنانی که می خواهند بروند را نگه دارم. به همین دلیل است که این بهترن گزینه برای همه است. برای او بهترین ها را آرزو دارم زیرا انسان بسیار خوبی است. از کار کردن با کولاروف بسیار لذت بردم و برای او و خانواده اش بهترین ها را آرزو می کنم.”