استقلال

بند عجیب قرارداد مگویان مانع بزرگ فسخ قرارداد

فوتبال ترایب- وجود بندی عجیب که نشانه ناپختگی امضاکنندگان قرارداد هرایر مگویان مدافع استقلال بود، سد راه خروج این بازیکن از فهرست آبی ها شده است.

استقلالی ها با مازاد لیست بزرگسال خود دست و پنجه نرم میکنند و در حالی که فقط چند روز تا مهلت اعلام فهرست نهایی بازیکنان باشگاه وجود دارد، در اعلام خروجی های باشگاه دچار مشکل شده اند.

مدیران استقلال تقریبا امیدی به بازگشت سرور جپاروف ازبک نداشتند، دست به جذب مجتبی جباری زدند. از طرفی محسن کریمی هم جز سهمیه بالای 23 سال شناخته شد تا حداقل دو بازیکن مازاد در فهرست این تیم وجود داشته باشد.

هرایر مگویان مدافع ارمنی استقلال که فروغ سابق را در فصل گذشته نداشت و سنگینی او باعث شده بود نتواند مهره تاثیرگذاری در این تیم باشد یکی از گزینه های اصلی خروج از فهرست استقلال است. ولی وجود بند عجیبی در قرارداد سه ساله او کار را برای فسخ قرارداد با او سخت کرد.

طبق این بند در صورت فسخ قرارداد این بازیکن از سوی باشگاه، نه تنها باشگاه ملزم به پرداخت کلیه مطالبات این بازیکن در زمان فسخ قرارداد است، بلکه باید مبلغ قرارداد فصل آینده او را هم پرداخت کند.

مگویان در اردوی آماده سازی پیش از فصل استقلال در ارمنستان دچار آسیب دیدگی هم شد که به همین دلیل در حال حاضر پیگیر مداوای خود زیر نظر کادر پزشکی باشگاه است.

اشتباه مسئولین وقت استقلال باعث شده است که این روزها منصوریان کار سختی در پیش داشته باشد و در فهرست خود به دنبال راه حلی برای مشکل باشد.