استقلال

نامه رییس کمیسیون اجتماعی مجلس به رئیس جمهور درباره دربی آلمان

فوتبال ترایب- عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس طی نامه ای از رییس جمهور خواست که برای جلوگیری از جریمه های احتمالی فیفا به برگزاری دربی در آلمان کمک کند.

نماینده مردم شیروان در کانال تلگرامی خود این نامه را به این شرح منتشر کرده است:

“جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، با عرض سلام و ادب احتراما، به استحضار عالی می رساند علیرغم اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی های انجام شده با وزارت ورزش، وزارت خارجه، نهادهای امنیتی و تمامی مبادی ذیربط در خصوص برگزاری مسابقه تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در کشور آلمان در تاریخ 31 تیرماه96 (شنبه) که می بایست 5 شنبه 96/4/29 (فردا) تیم ها به سمت آلمان پرواز نمایند،متاسفانه با جوسازی های صورت گرفته در دو روز گذشته، مدیران دو باشگاه را به شدت ترسانده و مردد نموده اند، بطوری که پرسپولیس بازی سوپرجام لیگ کشور را بهانه لغو مسابقه قرارداده است در صورتی که تمام هماهنگی ها انجام شده بود.

لغو این مسابقه تبعات بسیار زیادی در سطح بین المللی داشته و جرایم سنگینی توسط فیفا به دنبال خواهد داشت و با توجه به بلیت فروشی های انجام شده برای وجهه جمهوری اسلامی ایران مناسب نمی باشد و درآمد بالایی را از دو باشگاه از بین می برد. لذا خواهشمند است در صورت امکان دستور ویژه صادر فرمایید حمایت‌های لازم برای برگزاری این مسابقه صورت پذیرد. ضمنا تمام آمادگی های لازم برای برگزاری مسابقه فراهم است.

با تشکر فراوان

دکتر عبدالرضا عزیزی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی”