پرسپولیس

مهدی محمد نبی، گزینه جدید مدیرعاملی پرسپولیس

فوتبال ترایب- تاخیر در معرفی اعضای هیات مدیره پرسپولیس بازار شایعات پیرامون شرایط مدیریتی این باشگاه را داغ کرد. در تازه ترین خبرهایی که منتشر شده است، از محمد مهدی نبی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال به عنوان گزینه جدید مدیرعاملی این تیم نام برده شده است.

قول وزیر ورزش برای معرفی هیات مدیره تازه پرسپولیس نزدیک به یک ماه به تاخیر افتاده است و علی اکبر طاهری مدتهاست که با حکم سرپرستی تیم را مدیریت میکند. او چند باری نیز از پست خود استعفا داد تا همیشه افرادی برای جانشینی او کاندیدا شود.

نبی دبیرکل سابق فدراسیون و کسی که کارلوس کی روش از او به نیکی یاد کرده بود گزینه تازه این تغییر است. معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش انتخاب مدیرعامل جدید برای باشگاه پرسپولیس را به نظر وزیر ورزش منوط دانست.

محمدرضا داورزنی در این باره گفت:” مسئولیت انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با وزیر ورزش است و باید در این مورد از ایشان سوال کنید. انتخاب آقای نبی و یا هر فرد دیگری از وظایف وزیر ورزش است اما تا الان آقای طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس هستند.”

او درباره دلایل تاخیر در انتخاب هیات مدیره گفت:” قرار بود این اتفاق هفته گذشته بیفتد اما نیروهای توانمند ورزش بیکار نیستند. با بسیاری از گزینه ها مذاکره داشتیم اما یا بازنشسته بودند و یا با منع قانونی از طرف سازمان بازرسی مواجه بودند و یا دو شغله حساب می شدند. همه اینها باعث شده که هنوز برای انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به جمع بندی نهایی نرسیده باشیم.”