انگلیس

منچستریونایتد در آستانه به خدمت گرفتن ستاره کروات اینتر

فوتبال ترایب- باشگاه منچستریونایتد در آستانه بستن قرارداد با ایوان پریشیچ، وینگر کروات اینتر با رقم 40.4 میلیون یورو قرار دارد.

ژوزه مورینیو در این تابستان با جدیت به دنبال بازیکن کرووات اینتر بود اما این دو باشگاه نتوانسته بودند بر سر رقم این انتقال به توافق برسند.یونایتد امیدوار بود اینتر به دلیل نیاز مالی بتواند پریشیچ را با رقمی حدو 26.4 میلیون یورو به خدمت بگیرد اما اینتر موفق شد بودجه خود را از راه دیگری تامین کند و به این ترتیب منچستر یونایتد برگ برنده خود را از دست داد.

اما همانطور که گل در ماه ژوئن گزارش داد، پریشیچ مشتاق است که سن سیرو را به مقصد لیگ برتر ترک کند و به ایجنت خود دستور داده است هرکاری که ممکن است انجام دهد تا قرارداد با شیاطین سرخ به نتیجه برسد.

بازیکن کروات اینتر با کنار کشیدن از بازی دوستانه مقابل نورنبرگ به دلیل دندان درد عدم علاقه اش به حضور در این باشگاه را به نوعی به هیئت مدیره منتقل کرد و حالا یونایتد آماده است تا هرچه زودتر این قرارداد را به سرانجام برساند و یکی از دو خرید باقی مانده تابستان را کامل کند.

با این وجود مورینیو روز جمعه در مصاحبه با خبرنگاران گفت که درک می کند چرا مداکره کردن برای اد وودوارد، نایب رئیس باشگاه دشوار است. مورینیو گفت:”دوست ندارم به جای وودوارد باشم و مجبور به مذاکره شوم زیرا شرایط بسیار دشواری است. بنابراین شاید دوبازیکن دیگر نخریم و موفق به یک خرید دیگر شویم اما به این خرید نیاز داریم که گزینه های بیشتری در اختیار ما قرار دهد.”