اروپا ایتالیا

رومینیگه: میلان به دنبال خرید رناتو سانچس است

فوتبال ترایب- کارل هاینس رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد باشگاه میلان علاقه مند است رناتو سانچس، هافبک بایرن را در این تابستان به خدمت بگیرد.

سانچس تابستان گذشته از بنفیکا به بوندس لیگا پیوست و تعدادی از باشگاه های بزرگ اروپایی به دنبال او هستند. سانچس در سال 2016 برنده جایزه پس طلایی شد. او در یورو 2016 درخشید و با پرتغال قهرمان این رقابت ها شد. با این وجود هنوز نتوانسته جای خود را در بایرن پیدا کند و فصل گذشته تنها در 25 بازی به زمین رفت و نمایش تاثیرگذاری هم نداشت.

روزنامه های پرتغالی گمانه زنی کردند که میلان می تواند سانچس 29 ساله را در ابتدا با قراردادی دو ساله به صورت قرضی از بایرن به خدمت بگیرد و سپس با رقم 47 میلیون یورو او را بخرد. رومینیگه هم اعتراف کرد با وجود آنکه میلان در این تابستان لئوناردو بونوچی، ریکاردو رودریگس و لوکاس بیلیا را خریده است به جذب سانچس علاقه مند است.

رومنیگه در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”تایید می کنم که میلان علاقه مند است سانچس را بخرد. اما فکر می کنم میلان نمی تواند از انتظار ما را از نظر اقتصادی برآورده کند و به همین دلیل این انتقال امکان پذیر نخواهد بود.”