لیگ ایران

آندو و پایان شایعه خداحافظی از فوتبال؛ ادامه بدهید، شکایت می کنم

فوتبال ترایب- آندرانیک تیموریان، کاپیتان سابق تیم ملی ایران، از رسانه ها خواست به انتشار شایعات در مورد خداحافظی اش از فوتبال خاتمه بدهند و تاکید کرد تا چند روز دیگر تیم جدیدش را معرفی خواهد کرد.

تیموریان که فصل گذشته برای ماشین سازی و نفت تهران به میدان رفت، در فاصله 10 روز تا آغاز رقابت های فصل جدید هنوز با باشگاهی به توافق نرسیده و همین مسئله شایعات زیادی در مورد آینده او ایجاد کرده است.

حتی گفته شد که او قصد دارد اعلام بازنشستگی کند اما او قویا این موضوع را رد کرد و اعلام کرد در صورت تکرار این شایعه، از رسانه هایی که آن را منتشر کنند، شکایت می کند.

او به خبرنگاران گفت:” در فصل گذشته سال خوب و بدی را داشتم. در ماشین سازی شرایط مورد علاقه من ایجاد نشد اما در نفت تهران شرایط خوبی داشتم. شاید اگر بازی های این تیم پخش می شد، مخاطبان نیز متوجه این موضوع می شدند. ما در نهایت به عنوان قهرمانی جام حذفی رسیدیم ولی در نهایت با پایان فصل با سلیقه مربیان، نفت تهران را ترک کردم.

ضمن احترام به تمامی رسانه‌ها از آنها می خواهم از انتشار خبر بی منبع خودداری کنند. من حاضر هستم و اگر فردی سوالی دارد، برای خود من مطرح کند. نمی دانم چرا برخی این خبر بی اساس را منتشر کرده اند اما من تصمیمی برای خداحافظی ندارم و در صورتی که این اخبار کذب تکرار شود، برخلاف میل باطنی ام مجبور می شوم از طریق مراجع قضایی این شایعه سازی ها را پیگیری کنم.

هنوز فصل نقل و انتقالات به پایان نرسیده است و طی روزهای آینده تصمیم نهایی خودم را برای انتخاب تیم اعلام خواهم کرد.”