انگلیس

مورینیو: بازگرداندن کریس رونالدو به منچستریونایتد غیرممکن است

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد تاکید کرد این باشگاه هرگز به دنبال بازگرداندن کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید نبوده است و آن را یک”عملیات غیرممکن” دانست.

مسئله بازگشت رونالدو به الدترافورد زمانی مطرح شد که پس از اتهام تخلف مالیاتی خبرها نشان از تمایل او به ترک مادرید داشت. رونالدو پیش از آنکه یونایتد را با قراردادی 80 میلیون پوندی به مقصد رئال ترک کند با این باشگاه سه عنوان قهرمانی لیگ برتر و یک عنوان چمپیونزلیگ را کسب کرد.

با وجود اینکه رونالدو و مورینیو به مدت سه سال با یکدیگر در رئال کار کردند مورینیو معتقد است هیچ راهی برای بازشت او به یونایتد در این تابستان وجود ندارد.

مورینیو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”ما هیچ وقت به این موضوع فکر نکردیم زیرا او بازیکن بسیار مهمی برای رئال است و یک قدرت اقتصادی برای باشگاه محسوب می شود.

ما نتوانستیم دلیلی برای خودمان پیدا کنیم که بخواهیم فکر کنیم رونالدو می خواهد رئال را ترک کند. من از باشگاهم نمی خواهم زمان خود را برای بازیکنانی که به خدمت گرفتن آنها عملیات غیر ممکن محسوب می شود تلف کند.”

رونالدو شش فصل را در الدترافورد سپری کرد و به شیاطین سرخ الکس فرگوسن کمک کرد تا در آن مدت 9 عنوان قهرمانی را بدست آورند.