اروپا

حقیقی: پیشنهاد استون ویلا را به دلیل نداشتن مجوز کار از دست دادم

فوتبال ترایب- علیرضا حقیقی، دروازه بان سابق تیم ملی، مدعی است حتی بازی تیم های قعر جدولی سوئد از لیگ ایران با کیفیت تر است.

حقیقی که پس از پایان مصدومیت به اسکیلستونا سوئد پیوسته است توانسته در دومین حضور در دروازه این تیم، در جشن اولین پیروزی این تیم طی 15 بازی شرکت کند.

او درباره شرایط تیمش گفت:” ما بازیکنان جوان و بی‌تجربه زیادی در ترکیب‌مان داریم و حتی در این بازی دیدید که بازیکنانی بودند که اولین بازی‌شان را برای تیم انجام دادند و چنین شرایطی را در بازی‌های قبلی هم شاهد بودیم.”

دروازه بان اسبق پرسپولیس درباره شرایط بازی این تیم مقابل دیگر حریف قعر جدولی خود اضافه کرد:” من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. بازی کردن در این چمن هیچ تفاوتی با چمن عادی نداشت و مشکلی ایجاد نکرد. به نظرم لیگ سوئد (Allsvenskan) بسیار خوب است و تیم‌ها و بازیکنان خوبی در اینجا حضور دارند. بازی ما مقابل کالمار یک بازی بین دو تیم انتهای جدولی بود، اما دیدید که بازی چه سطح بالایی داشت. به نظرم استاندارد این بازی بالاتر از لیگ ایران بود که در آن بازی کرده‌ام. فکر می‌کنم اگر لیگ سوئد هم مانند سایر کشورهای اروپایی و همزمان با فصل سایر لیگ‌ها برگزار شود، بهتر از این شود”

وی درباره پیشنهادهای انگلیسی خود تاکید کرد:” متأسفانه به من اجازه کار در این کشور را ندادند و پورت واله نتوانست این مجوز را برای من دریافت کند. حتی استون ویلا نسبت به جذب من علاقه‌مند بود، اما به دلیل مشابه نتوانستم به آنها ملحق شوم. به این دلیل به سوئد آمدم که پنجره نقل و انتقالات در این کشور هنوز باز بود و فرصت برای من در اینجا فراهم شد.

قرارداد بلندمدت و معتبری با تیم اسکیلستونا دارم، اما فعلاً تا اطلاع ثانوی اینجا هستم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد”
دروازه بان تیم ملی فوتبال در جام جهانی درباره ارتباط با تیم ملی اظهار داشت:” در حال حاضر نمی‌خواهم در مورد تیم ملی صحبت کنم، چون تمرکزم را در حال حاضر روی تیم اسکیلستونا گذاشته‌ام.”