انگلیس

مورینیو: ممکن است زلاتان به منچستریونایتد برگردد

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد اذعان داشت با وجود آنکه قرارداد زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی یونایتد یک ساله بوده است ممکن است به او قراردادی با شرایط جدید ارائه شود.

زلاتان پس از آنکه فصل گذشته از پاری سن ژرمن به منچستریونایتد پیوست در رقابت های لیگ برتر 17 گل برای این تیم به ثمر رساند اما در بازی مقابل اندرلخت در یک چهارم نهایی لیگ اروپا از ناحیه زانو به شدت مصدوم شد و نتوانست تا پایان فصل بازی کند.

پس از آنکه یونایتد در پایان فصل به چمپیونزلیگ راه یافت زلاتان از لیست بازیکنان فصل بعد این باشگاه بیرون گذاشته شد و پس از آن هم این بازیکن در پستی در اینستاگرامش اعلام کرد که به دنبال تیم جدیدی می گردد اما مورینیو در جدیدی به روی زلاتان گشود تا چنانچه بتواند آمادگی خود را ثابت کند به الدترافورد بازگردد.

وقتی از مورینیو در مورد بازگشت زلاتان به یونایتد سوال شد پاسخ داد:”این احتمال وجود دارد. البته ما میخواستیم صادق باشیم و در نهایت تصمیم گیری را به عهده او گذاشتیم.

به همین دلیل خواستیم تصمیمی بگیریم کهه همه مان را خوشحال کند. اگر او بتواند احتمالا تا ماه دسامبر خود را به رقابت ها برساند- زودتر از این امکان ندارد- چرا برای بازیکنی که این همه به باشگاه کمک کرده است صبر نکنیم؟

فعلا در حال رد و بدل کردن پیشنهاد هستیم و این به مدیر اجرایی باشگاه و ایجنت زلاتان بستگی دارد. اما در نهایت بهترین تصمیمی که به نفع بازیکن باشد گرفته خواهد شد.”