پرسپولیس

صادق محرمی: مارکو در اوکراین کماندو تربیت می‌کند

فوتبال ترایب- صادق محرمی، ملی پوش امید پرسپولیس با ابراز رضایت از اردوی آمادگی این تیم در اوکراین، خستگی و تمرینات را علت شکست از تیم استال اوکراین عنوان کرد.

محرمی درباره کیفیت اردوی اوکراین گفت:”خدا را شکر می‌کنم که اردوی خوبی داشتیم. درست مثل سال گذشته که در اوکراین تمرینات خوبی انجام دادیم. البته باید بگویم که امسال تمرینات ما نسبت به سال گذشته سنگین‌ و پرفشارتر بود.”

او درباره کیفیت بدنسازی مارکو، بدنساز پرسپولیس افزود:”واقعاً می‌توانم بگویم که مارکو در این اردو کماندو تربیت کرد! واقعاً تمرینات سختی برای ما در نظر داشت و نفس بازیکنان را گرفته بود. البته برانکو هم تمرینات خیلی سنگین و پرفشاری را برای بازیکنان در نظر داشت. فکر می‌کنم امسال این فشار بیشتر تمرینات باعث شود تا ما عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم. امیدوارم که این تمرینات سنگین جواب بدهد و ما نسبت به فصل گذشته بهتر نتیجه بگیریم.”

مدافع پرسپولیس دلیل شکست در آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس را اینگونه بیان کرد:” تیم استال واقعاً تیم خوبی بود و نباید از حق بگذریم. اما به دلیل تمرینات سنگینی که در اوکراین انجام می‌دادیم بدن بازیکنان کمی خسته بود. ما حتی صبح روز بازی با تیم استال هم تمرین کرده بودیم و این موضوع واقعاً فشار به بدن بازیکنان آورده بود. معتقدم که دلیل باخت ما در این بازی همین خستگی بود وگرنه در شرایط عادی اگر با این تیم بازی کنیم ۱۰۰ درصد آنها را شکست می‌دهیم.”

جوان اول فصل گذشته پرسپولیس درباره عملکردش در تیم اظهار داشت:” همانطور که شما گفتید فصل گذشته فصل خیلی خوبی برای من بود و خداراشکر می‌کنم. امسال مطمئناً سعی و تلاشم را بیشتر خواهم کرد تا بیشتر از قبل پیشرفت کنم. مطمئناً هرکاری از دستم بر بیاید برای خوشحالی هواداران انجام خواهم داد چرا که مهمترین رکن باشگاه، هواداران پرسپولیس هستند.”