لیگ ایران

مهدی تاج: در فدراسیون مربع و مثلث نداریم

فوتبال ترایب- رئیس فدراسیون اظهارات امیر عابدینی درباره افرادی که در فدراسیون تصمیمات را وتو می‌کنند، تکذیب کرد.

مهدی تاج درباره تاریخ و انجام بازی سوپر جام گفت:” سوپرکاپ حتما باید برگزار شود اما زمانش را باید سازمان لیگ مدیریت کند. من نمی‌دانم زمانش چگونه انتخاب شده است ولی حتما باید برگزار شود.”

با توجه به تاریخ جدید دربی المانی سرخآبی یعنی 31 تیر و تاریخ قبلی سوپرجام یعنی 30 تیر، طبیعی است که یکی از این دو تاریخ ملغی شود.

تاج در این باره اظهار داشت:” دوستان در حال مدیریت و برنامه‌ریزی این موضوع هستند. البته این کار، کار سازمان لیگ است. به نظرم این سؤالات را باید از مسئولان سازمان لیگ بپرسید. من چندان در کم و کیف چگونگی انتخاب تاریخ سوپرکاپ نیستم.”

تاج درباره اظهارات امیر عابدینی رئیس سابق کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال که گفته بود مثلثی در فدراسیون فوتبال هست و همه تصمیمات را وتو می‌کند گفت:” من این حرف را محکوم می‌کنم چون حرف درستی نیست. همان‌طور که می‌دانید هیئت رئیسه ما جلسه تشکیل داده است. برداشتن و گذاشتن دبیرکل یا برداشتن هر مسئولی در کمیته‌ها، در اختیار رئیس فدراسیون فوتبال است اما برای گذاشتن هر فردی باید مصوبه هیئت رئیسه را داشته باشیم.

 پس از این موضوع ابتدا سرپرست می‌گذارند و بعد اگر خواستند او را دائمی کنند، باید هیئت رئیسه تأیید کند. حداقل در این مورد، تمام اعضای هیئت رئیسه در جریان بودند. مثلثی در کار نیست و مربعی هم در کار نیست! همه اعضای هیئت رئیسه در جریان همه اتفاقات فدراسیون هستند.”