اروپا ایتالیا

بونوچی: حسرتم قهرمان نشدن با یووه در چمپیونزلیگ است

فوتبال ترایب- لئوناردو بونوچی، مدافع سابق یوونتوس پس از ترک این باشگاه و پیوستن به میلان از هم تیمی های سابق و هوادارش تشکر و قدردانی کرد اما اشاره ای به مکس آلگری سرمربی یوونتوس نکرد.

بونوچی از بازیکنان پرطرفدار بیانکونری بود و بازیکنی کلیدی محسوب می شد. او با قراردادی 5 ساله و با رقم 42 میلیون یورو پس از انجام آزمایشات پزشکی به باشگاه رقیب خواهد پیوست.

بونوچی با انتشار بیانیه ای در گازتا دلو اسپورت گفت:”از زمانی که به یوونتوس آمدم هقت فصل گذشته است. هفت فصل پر افتخار را پشت سر گذاشتم، با این باشگاه به آرزوهایم رسیدم، رشد کردم و پیوندی استثنایی با آن برقرار کردم.

این افسوس برایم باقی می ماند که با یوونتوس قهرمان چمپیونزلیگ نشدم اما با این خانواده به دستاوردها و پیروزی های زیادی رسیدم.

من تا لحظه آخر با تمام توان برای این تیم جنگیدم. وقتی به پشت سرم نگاه می کنم خاطرات باارزش و فوق العاده زیادی را می بینم که ارزش آن را دارد با احترام و علاقه به پایان برسد و بر زندگی و علاقه من به هم تیمی هایم، کاپیتان تیم و هواداران تاثیر منفی نگذارد. داستان زیبایی با یکدیگر داشتیم. یووه به خاطر همه چیز متشکرم.”

جانلوئیجی بوفون،کاپیتان یوونتوس و بونوچی توئیت هایی رد و بدل کردند که نشانه علاقه آنها به یکدیگر بود و هیچ احساس بدی در آن مشاهده نمی شد. بوفون در توئیت خود گفت:”هم تیمی مسافر، با بخشی از مسیرمان را در کنار هم طی کردیم؛ راه پیروزی را.

بهترین ها را برایت آرزو می کنم اما دلم برایت تنگ خواهد شد.” بونوچی هم در پاسخ توئیت کرد:”من هم دلم برایت تنگ می شود. به خاطر پیروزی هایمان متشکرم؛ به خاطر تمام نبردهایی که پیروز شدیم و شکست خوردیم. در تیم ملی می بینمت.”