اروپا لیگ اروپا

سرمربی پانیونیوس: استفاده از شجاعی و حاج صفی ریسک بود

فوتبال ترایب- میخائیل گریگوریو، سرمربی پانیونیوس، از اینکه ریسکش در مورد استفاده از دو ستاره ایرانی تیمش در دیدار مقابل گوریسای اسلوونی جواب داد، ابراز خوشحالی کرد.

پانیونیوس شب گذشته در دیدار رفت مرحله پلی آف لیگ اروپا مقابل گوریسای اسلوونی به پیروزی رسید. در این دیدار مسعود شجاعی که 78 دقیقه بازی کرد، یکی از گل های پانیونیوس را به ثمر رساند و احسان حاج صفی هم 90 دقیقه بازی  کرد.

این در حالی بود که آنها به تازگی به اردوی پانیونیوس اضافه شده بودند؛ به همین دلیل، گریگوریو استفاده از آنها را یک ریسک دانست.

او به خبرنگاران گفت:” به غیر از مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی سایر بازیکنان تجربه‌ چندانی از بازی در اروپا نداشتند. به همین خاطر من در بازی دادن به 2 بازیکن ایرانی از ابتدا ریسک کردم. آنها تجربه بزرگی داشتند و فقط با انجام 5 تمرین گروهی همراه پانیونیوس به زمین رفتند. تلاش زیادی برای به کارگیری تاکتیک‌های ما کردند. هر چند فرصت‌زیادی برای کارهای تاکتیکی در تمرینات نداشتیم. با این حال نتیجه‌ به دست‌آمده رضایت‌بخش بود اما می‌خواستم که گل‌های بیشتری بزنیم.

اگر یک گل دیگر به گوریسا می‌زدیم با آرامش بیشتری جهت بازی برگشت در اسلوونی به میدان می‌رفتیم. البته از شاگردانم قدردانی می‌کنم و به آنها و هواداران بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.”