اسپانیا

مدافع بنفیکا، گزینه جدید بارسا برای سمت راست خط دفاعی

فوتبال ترایب- بارسلونا پس از آنکه علاقه اش به خرید هکتور بیرین از آرسنال را از دست داد تلاش می کند تا نلسون سمدو، مدافع بنفیکا را به خدمت بگیرد. بارسلونا در این هفته تلاش کرد تا سمدوی 23 ساله را با رقم 30 میلیون یورو به باگاه کاتالان بیاورد اما بنفیکا حاضر نیست او را به مبلغ کمتر از 50 میلیون یورو بفرشد.

بارسلونا در تلاش برای سرعت بخشیدن به این قرارداد روبرتو فرناندس، مدیر ورزشی خود را به لیسبون فرستاد تا این قرارداد را به سرانجام برساند.

بارسلونا پس از آنکه دنی آلوس در تابستان گذشته باشگاه را ترک کرد نتوانست جای خالی او را پر کند و سرجی روبرتو و الکس ویدال هم نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. سمدو اولین انتخاب ارنستو والورده پس از منتفی شدن خرید بیرین بود. آرسنال اعلام کرد که بیرین را به هیچ قیمتی نمی فروشد.

بیرین 22 ساله پرورش یافته لاماسیا است و در سال 2011 بارسلونا را به مقصد آرسنال ترک کرد اما پس از آن باشگاه کاتالانپیوسته به دنبال بازگرداندن او به بارسلوناست.

او در فصل گذشته 27 بار در ترکیب اصلی به زمین رفت و نمایش او باشگاه کاتالان را تحت تاثیر قرار داد و او را به یکی از اهداف اصلی بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی تبدیل کرد.