اروپا آلمان

خامس: درهای رئال همچنان به روی من باز است

فوتبال ترایب- خامس رودریگس با وجود آنکه در روز چهارشنبه به عنوان بازیکن بایرن مونیخ معرفی شد ادعا کرد که هنوز دوران حرفه ای اش در باشگاه رئال مادرید به پایان نرسیده است.

ملی پوش کلمبیایی با قراردادی دو ساله به صورت قرضی به آلیانس آرنا پیوست و امیدوار است با این تیم مجددا به دوران اوج خود بازگردد.

رودریگس 26ساله که با نمایش خوب خود در جام جهانی برزیل مورد توجه رئال قرار گرفته بود در سال 2014 با رقمی بالا به سانتیاگو برنابئو پیوست. او در اولین سال حضور خود در مادرید تحت سرمربیگری آنچلوتی بازی کرد و حالا نیز برای باز کردن راه خود به ترکیب اصلی تیم باید مجددا او را تحت تاثیر قرار دهد.

رودریگس در مصاحبه با خبرنگاران گفت:” ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و برای به دست آوردن جایگاهم باید مبارزه کنم. من می توانم در پست های وینگر چپ و راست بازی کنم و هم نقش بازی ساز را داشته باشم. در هر پستی که مربی از من بخواهد بازی می کنم.

زندگی جدیدی برای من آغاز شده است. همه چیز برای من جدید است اما مونیخ شهر زیبایی است و تلاش می کنم آلمانی یاد بگیرم.

درهای رئال مادرید هنوز به روی من باز است اما فعلا فقط به دو سال آینده فکر می کنم.بعد از آن باید ببینیم چه اتفاقی می افتد و بعد تصمیم بگیریم. بایرن مونیخ برای من تجربه جدید و چالش تازه ای خواهد بود.”