پرسپولیس

پیشنهاد فنرباغچه به علیرضا بیرانوند واقعیت داشت+سند

فوتبال ترایب- انتشار نامه رسمی باشگاه پرسپولیس به فنرباغچه در مورد انتقال علیرضا بیرانوند، نشان داد که شایعات در مورد علاقه این باشگاه ترکیه ای به دروازه بان ملی پوش قرمزها حقیقت داشت.

مدتی پیش اعلام شد که فنرباغچه به دنبال به خدمت گرفتن بیرانوند است اما باشگاه پرسپولیس این موضوع را شایعه رسانه ای اعلام کرد.

اما اکنون نامه ای رسمی منتشر شده که نشان می دهد باشگاه فنرباغچه واقعا به دنبال دروازه پرسپولیس بوده اما درخواست قرمزها باعث شد تا این انتقال صورت نگیرد.

در این نامه که به امضای علی اکبر طاهری، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس رسیده، آمده است:”

آقای علی ایلدریم عزیز، به خاطر ابراز علاقه تان برای خرید دروازه بان ما، علیرضا بیرانوند، متشکریم اما هیئت مدیره پرسپولیس در حال حاضر تمایلی به فروش این بازیکن ندارد زیرا تیم ما به نیمه نهایی لیگ قهرمانان (اشتباه در متن وجود دارد و پرسپولیس در واقع به یک چهارم نهایی رسیده است) صعود کرده است. ما پیشنهاد شما برای پرداخت 500 هزار یورو و 20 درصد از انتقال بعدی را نمی پذیریم.

تصمیم هیئت مدیره ما این است که اگر بخواهیم این انتقال را بپذیریم، قیمت این بازیکن یک میلیون یورو و 30 درصد از انتقال بعدی است و اگر شما به این بازیکن نیاز نداشته باشید، علیرضا بیرانوند باید به پرسپولیس برگردد.”

البته فنرباغچه با درخواست پرسپولیس موافق نکرد و در نهایت کارلوس کامنی، دروازه بان سابق اسپانیول و مالاگا را به خدمت گرفتند.