لیگ ایران

برنامه کامل هفته اول لیگ هفدهم اعلام شد

فوتبال ترایب- دو روز بعد از قرعه کشی رقابت های فصل 97-96، برنامه کامل هفته اول این رقابت ها اعلام شد.

فصل جدید از دو هفته دیگر با 4 دیدار آغاز می شود و در اولین دیدار در ورزشگاه آزادی، پرسپولیس از فولاد خوزستان پذیرایی می کند. چهار دیدار هم در روز جمعه برگزار خواهد شد که مهمترین آنها، دیدار صنعت نفت و استقلال در آبادان است.

سعید فتاحی، مسئول برگزاری رقابت های لیگ، در مورد برنامه هفته های بعد هم گفت:” برنامه 30 هفته رقابت‌های هفدهمین دوره لیگ برتر اوایل هفته آینده اعلام می‌شود.

روز گذشته برنامه کامل لیگ برتر را تهیه کرده‌ایم اما به دلیل اینکه تیم پرسپولیس تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد. سازمان لیگ تلاش می‌کند این تیم با بهترین شرایط به مصاف حریف عربستانی برود به همین دلیل این برنامه اعلام نشد تا هماهنگی‌های لازم با مسئولان پرسپولیس و برانکو سرمربی این تیم انجام شود.
به پرسپولیس در لیگ قهرمانان به چشم تیم ملی نگاه می‌کنیم و تلاش‌مان این است که بهترین شرایط را برای این تیم آماده کنیم. از سویی دیگر به احترام سایر تیم‌های حاضر در لیگ برتر امروز فقط برنامه هفته اول رقابت‌های لیگ برتر را اعلام می‌کنیم و برنامه 30 هفته رقابت‌ها به صورت زمان‌بندی شده مانند سنوات قبل اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد. سازمان لیگ به همه باشگاه‌ها نگاهی یکسان دارد اما همواره شرایط ویژه‌ای را برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان در نظر می‌گیرد و این مساله فقط مختص تیم پرسپولیس نیست.”

برنامه هفته اول لیگ هفدهم

پنجشنبه 5 مرداد 96
پرسپولیس- فولاد خوزستان ورزشگاه آزادی
استقلال خوزستان- تراکتورسازی تبریز- ورزشگاه غدیر اهواز
سیاه جامگان مشهد – ذوب آهن اصفهان – ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.
نفت تهران – سپیدرود رشت- ورزشگاه تختی تهران

جمعه 6 مرداد 96
پیکان تهران- پدیده – ورزشگاه شهدا شهر قدس
گسترش فولاد تبریز- پارس جنوبی جم – ورزشگاه یادگار امام تبریز
فولاد مبارکه سپاهان- سایپا تهران ورزشگاه نقش جهان اصفهان
صنعت نفت آبادان- استقلال تهران – ورزشگاه تختی آبادان