پرسپولیس

پایان بلاتکلیفی؛ مهدی طارمی در پرسپولیس ماندنی شد

فوتبال ترایب- مهدی طارمی، مهاجم گلزن پرسپولیس، سرانجام تصمیم گرفت در این باشگاه بماند و امشب به اردوی قرمزها در اوکراین ملحق خواهد شد.

طارمی که در لیگ شانزدهم بار دیگر توانست عنوان آقای گلی را از آن خود کند، بعد از انتقال ناکامش به ریزه اسپور ترکیه در تابستان قبل، بار دیگر تمایل داشت پرسپولیس را به مقصد یک باشگاه خارجی ترک کند.

در این بین از باشگاه های زیادی به عنوان مقصد احتمالی او نام برده می شد و حتی همین امروز هم یک روزنامه قطری از پیوستن او به الغرافه خبر داد اما درخواست یک میلیون دلاری پرسپولیسی ها برای فروش این بازیکن ملی پوش، باعث شد تا مشتریان طارمی عقب نشینی کنند.

در نهایت شب گذشته او به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که در این باشگاه خواهد ماند و حالا مدیران پرسپولیس در تکاپو هستند تا هرچه زودتر او را به اردوی تیم در اوکراین برسانند.

به این ترتیب، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر تقریبا همه مهره های اصلی اش را حفظ کرده و تنها سروش رفیعی از این جمع به الخور قطر رفته است.

با ماندن طارمی، زوج او و گادوین منشا می تواند نویدبخش روزهای خوبی برای هواداران پرسپولیس و البته روزهای دشواری برای تیم های رقیب باشد.