استقلال

رسمی: سرور جپاروف در استقلال ماندنی شد

فوتبال ترایب- بالاخره سرور جپاروف به صورت رسمی با استقلال به توافق رسید ولی به نظر نمیرسد که این پایان داستانهای او با این باشگاه باشد.

جپاروف پس از کش و قوس های فراوان، با آبی ها توافق کرد و به گفته مسئول نقل و انتقالات استقلال یکی از دلایل تاخیر او “درخواست برای آپشن های بیشتر در قرارداد بود”. توفیقی در این باره گفت:” جپاروف خیلی انگیزه دارد که در سال آخر فوتبالش موفق باشد چون او به دنبال آپشن بود که در صورت نقش داشتن در قهرمانی و موفقیت استقلال در آسیا پاداش بگیرد. این برای ما خوشحال کننده است که او نمی‌خواهد فقط یک پولی دریافت کند و برود.”

وی درباره نقطه آغاز حضور کاپیتان سابق ازبکستان گفت:” ما یک قرارداد محکم با جباروف امضا کردیم و نیم‌ فصل این بازیکن را قرضی به سپاهان دادیم. در این مدت حواشی ایجاد شده بود ولی خوشبختانه جباروف و مدیر برنامه‌هایش به قراردادشان پایبند شدند و منصوریان هم به این بازیکن اعلام نیاز کرده است.”

او درباره اینکه آیا جپاروف بعد از توافق، درخواستی برای رضایتنامه داشته است یا خیر گفت:” در حال حاضر درخواستی برای رضایتنامه نداشته ولی قبلا این بازیکن تحریک می‌شد که به دنبال جدایی باشد. خوشبختانه قرارداد حقوقی که ما با این بازیکن امضا کردیم جلوی سوء استفاده از او و دیگران را گرفت و حالا هم سیاست این است که وی در استقلال باشد و منصوریان هم اعلام کرده این بازیکن در این فصل در خدمت استقلال باشد. ضمن آنکه جباروف سال آخر فوتبال خود را سپری می‌کند.”

پندار توفیقی در واکنش به تراکم هافبکهای استقلال افزود:” ‌ما امسال سال سخت و شلوغی داریم و طبعا ممکن است بازیکنان محروم شوند و یا کارت بگیرند. به همین خاطر این بازیکنان می‌توانند در طول فصل به استقلال کمک کنند. ضمن آنکه ما به فکر دفاع هم هستیم تا تیم را تقویت کنیم ولی اینکه کدام بازیکنان از فهرست ما خارج می‌شوند سؤالی است که منصوریان باید به آن پاسخ دهد و هنوز به ما اطلاع نداده است.”