اروپا ایتالیا

پیشنهاد 60 میلیون یورویی میلان برای خرید اوبامیانگ

فوتبال ترایب- باشگاه میلان برای به خدمت گرفتن پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم دورتموند به این باشگاه پیشنهادی 60 میلیون یورویی داد اما باشگاه ایتالیایی رقیبی جدی به نام چلسی دارد.

با وجود آنکه در روزهای اخیر ملی پوش گابنی دورتموند مجددا مورد توجه قرار گرفته است گاتزتا دلو اسپورت تاکید کرد با وجود آنکه دورتموند می خواهد این رقم به 70 میلیون یورو نزدیک تر باشد میلان تغییری در پیشنهاد خود ایجاد نکرده است.

میلان این رقم را برای قراردادی چهارساله تعیین کرده است که به این ترتیب اوبامیانگ با دستمزد سالانه 8 میلیون یورو به گرانترین بازیکن سری آ تبدیل خواهد شد.

ایجنت اوبامیانگ تقاضای دستمزد سالانه 12 میلیون یورو در سال را دارد زیرا باشگاه چینی تیانجین کوانجیان به او این رقم را پیشنهاد داده است. اما میلان بر این باور است که که این بازیکن در این مرحله از دوران حرفه ای خود قصد رفتن به چین را نخواهد داشت.

رقابت اصلی بر سر اوبامیانگ روز شنبه شروع شد که چلسی روملو لوکاکو، مهاجم اورتون را از دست داد و او اورتون را به مقصد منچستریونایتد ترک کرد. حالا باشگاه انگلیسی بر این باور است که به خدمت گرفتن مهاجم گابنی می تواند اندکی از خشم آنتونیو کونته، سرمربی این تیم را کاهش دهد.

دلو اسپورت گزارش داده که مارکو فاسونه و ماکسیمیلیانو میرابلی، مدیران باشگاه میلان در روزهای آینده برای مذاکره به دورتموند خواهند رفت. شانس میلان کمی از چلسی بیشتر است زیرا اوبامیانگ در آکادمی جوانان آنها رشد یافته است.