پرسپولیس

پنجعلي: اگر طارمي بماند نمي‌تواند عملکرد خوبي در پرسپوليس داشته باشد

فوتبال ترایب- کاپيتان سابق پرسپوليس اعتقاد دارد دل مهدي طارمي با ماندن در اين تيم نيست و در صورت ماندن، براي پرسپوليس مفيد نخواهد بود.

محمد پنجعلي درباره ماجراهاي اين روزها مابين پرسپوليس و طارمي گفت:” دل مهدي طارمي با پرسپوليس نيست و او مي‌خواهد جدا شود. طارمي در تمرينات هم شرکت نمي‌کند و هر طور که شده قصد جدايي دارد. اگر او بماند قطعاً نمي‌تواند عملکرد خوبي در اين تيم داشته باشد، چون دلش با پرسپوليس نيست. با اين شرايط باشگاه بايد شرايط را براي جدايي او فراهم کند و البته در اين بين منافع پرسپوليس هم مهم است.”

او در پاسخ به اين پرسش که ايا رفتن طارمي به پرسپوليس ضربه خواهد زد يا خير اظهار داشت:” در گذشته هم بازيکنان زيادي از اين تيم جدا شده‌اند و اتفاق بدي نيفتاده است. قطعاً جاي طارمي هم در پرسپوليس پر مي‌شود. در فوتبال ايران استعدادهاي زيادي وجود دارند که مي‌توان از آنها استفاده کرد. به نظر من بهتر است که طارمي روي جدايي فکر کند و شرايطش را تغيير دهد. اگر او با اشتياق در پرسپوليس بماند مي‌تواند از بازي‌هاي آسيايي و ملي به‌عنوان يک ويترين استفاده کند و بيشتر موفق شود.”

اين ملي پوش اسبق درباره کشمکش کي روش و دبيرکل سابق فدراسيون افزود:” ادبيات و رفتار کي‌روش مناسب نبود. اين اولين‌بار نيست که او به مقامات فدراسيون توهين مي‌کند و قبلاً هم چنين کاري را انجام داده است. کي‌روش با برانکو و برخي از مربيان هم مشکل داشت و وقتي مي‌بيند که با او برخوردي صورت نمي‌گيرد چنين رفتارهايي انجام مي‌دهد.”