استقلال

حضور جپاروف در استقلال نوشدارو پس از مرگ سهراب؟!

فوتبال ترایب- سرور جپاروف زماني به استقلال چراغ سبز نشان داد که نه تنها فهرست اين تيم پر شده است بلکه حداقل سه بازيکن هم پست او در 18 نفر حضور دارند.

سرور جپاروف هافبک پا به سن گذاشته ازبک که نيم فصل پس از عقد قرارداد داخلي با استقلال و دريافت پيش پرداخت، به دليل جريمه انضباطي فيفا نتوانست براي استقلالي ها بازي کند، به سپاهان پيوست. او از آن زمان هيچ گاه به استقلالي ها روي خوش نشان نداد و بلافاصله بعد از پايان ليگ به ازبکستان برگشت.

استقلالي ها هم که مشخص بود دست زياد پري ندارند به تهديد از راه دور بسنده کردند و وقتي ديدند جپاروف ميگويد حتي به قيمت خداحافظي از فوتبال به استقلال نمي آيد، دست به پر کردن جايگاه او کردند. از طرف ديگر سپاهان هم هيچ گاه در باغ سبزش را به روي جپاروف نبست و اعلام کرد که هميشه آماده بازگشت اوست.

داريوش شجاعيان و مجتبي جباري دو بازيکني بودند که با مبالغ هنگفت به خدمت گرفته شدند و جابر انصاري هم با خصوصيات تهاجمي تر حفظ کردند.

در نهايت جپاروف سر ميز مذاکره با استقلالي ها نشست و گويا توافقاتي هم حاصل شد ولي بعيد به نظر ميرسد که استقلالي ها روي او در پازل تاکتيکي خود برنامه اي ريخته باشند. اين توافق از يک نظر براي وجهه مديران استقلال با اهميت است که بگويند بالاخره اين غزال گريز پا را رام کرده اند، شايد هم تمام اين دردسرها براي زنده کردن آن مبلغ پيش پرداخت بوده است.

به هر صورت با حضور جپاروف، استقلال در نقطه اي که سال گذشته ضعيف داشت، حال چهار بازيکن سطح بالا خواهد داشت و اين کار منصوريان را سخت خواهد کرد. بايد صبر کرد و ديد مديران و کادر فني استقلال در نهايت چگونه با اين بازيکن بد عهد کنار خواهند آمد.