پرسپولیس

طارمی قول داده تا شنبه مبلغ رضایتنامه را پرداخت کند

فوتبال ترایب- حمیدرضا گرشاسبی، عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مهدی طارمی و فعل و انفعالات صورت گرفته گفت:” آخرین باری که این بازیکن به باشگاه پرسپولیس آمد، اعلام کرد که تصمیم نهایی‌اش برای جدایی از پرسپولیس را گرفته و گفت که می‌خواهد می‌خواهد پیشرفت کند و برای پیشرفت قصد رفتن به فوتبال خارج از کشور را دارد .

 ما هم به او گفتیم که حرفه‌ای باش و اگر می‌خواهی پیشرفت کنی در همین پرسپولیس بمان. چرا که تیم وضعیت خوبی در آسیا دارد و می‌توانیم حتی قهرمان آسیا شویم. این موضوع رزومه خوبی برای تو خواهد بود.”

گرشاسبی در بخش دیگری از سخنانش درباره صحبتهایی که طارمی با باشگاه مطرح کرده است اظهار داشت:” طارمی گفت که برنامه‌ریزی کردم که به اروپا بروم و در این شرایط نمی‌توانم حتی به اردوی اوکراین بروم و تا روز شنبه (فردا) تعهداتی که وجود دارد را پرداخت خواهم کرد.

حمیدرضا گرشاسبی در خصوص آخرین وضعیت جدایی مهدی طارمی از تیم فوتبال پرسپولیس گفت:” او عنوان کرد که کمکش کنیم چرا که. اما به هر حال طارمی مصر است که از پرسپولیس برود و آن روز به ما گفت که تا 3-2 روز دیگر مواردی که برای دریافت رضایتنامه شرط گذاشته شده را به باشگاه ارائه می‌کند. ما هم همه تلاش‌مان را کردیم که طارمی با ما بماند اما او مصرانه به دنبال جدایی از پرسپولیس و ادامه فوتبالش در اروپاست.”

این عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره مبلغ رضایتنامه و احتمال یا عدم احتمال تخفیف به طارمی تاکید کرد:” طارمی از ما درخواست تخفیف برای دریافت رضایتنامه‌اش داشت اما ما به او گفتیم که اینجا ملک شخصی نیست. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و اگر می‌خواهی جدا شوی باید حرفه‌ای رفتار کنی و از طرفی هم باید دین باشگاه ادا شود. تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ تخفیفی برای جدایی طارمی در نظر نگرفته‌ام اما این موضوع که انجام شود یا نه بستگی به تصمیم نهایی هیات مدیره است. “