لیگ ایران پرسپولیس

حامد لک: علی رغم پیشنهاد جدی پرسپولیس فولاد را انتخاب کردم

فوتبال ترایب- دروازه بان سابق سایپا با وجود چند مرحله مذاکره با مدیران پرسپولیس، فولاد را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرد.

حامد لک سال گذشته در سایپا خوش درخشید و هم اکنون یکی از گزینه های کارلوس کی روش در تیم ملی است. او با بازگشت محمدرضا اخباری به سایپا، علی رغم تمایل باشگاه، در این تیم باقی نماند و به فولاد اهواز پیوست تا در سال منتهی به جام جهانی بتواند با خیال راحت به عنوان دروازه بان اول تیمش بازی کند.

لک درباره پیشنهاد خارجی از پانیونیوس گفت:” پیشنهاد اخیر پانیونیوس یونان بین مدیر برنامه‌ها بود و مدام هم به من گفته می‌شد عجله نکنم و هنوز می‌توانم پیشنهادات اروپایی را به دلیل زمانی که وجود دارد بررسی کنم ولی واقعا وقتی پیشنهاد فولاد رسید و حسن نیت مدیریت و کادر فنی این تیم را دیدم به دیگر پیشنهادات توجهی نداشتم تا لیگ جدید کنار مردم خون گرم خوزستان باشم.”

او دلیل خروج از سایپا علی رغم درخواست باشگاه برای تمدید قرارداد را اینگونه عنوان کرد:” قراردادی نداشتم که بخواهم در سایپا بمانم. بازیکن آزاد بودم و خودم برای آیند‌ام تصمیم می‌گرفتم. گویا آنها با اخباری قرارداد داشتند و به همین خاطر مساله خیلی ساده بود که نخواهم در این مقطع این تیم را انتخاب کنم.”

او درباره شرایط پیشنهاد پرسپولیس و دلیل عدم قبول آن اضافه کرد:” به من گفته شد ما نمی‌خواهیم بیرانوند را از دست بدهیم اما اگر برای پیشرفتش باشد چنین اجازه‌ای خواهیم داد و در صورت وقوع این اتفاق گزینه ما برای دروازه‌بان تو هستی. زمان برای من اهمیت داشت تا بیرانوند که از دوستان خوب من هم است تصمیم‌گیری کند. وقتی پیشنهاد فولاد آمد تصمیمم را گرفتم که هر شرایطی رخ دهد به اهواز بروم چون به مدیریت این تیم و آقای پورموسوی قول داده بودم و هیچ‌وقت زیر قولم نمی‌زنم و حالا از انتخابم کاملا راضی هستم.”