استقلال

اعلام آمادگی استقلال برای همکاری با تیم ملی امید

فوتبال ترایب- برخلاف شایعات مظرح شده، مدیرعامل استقلال از تعامل با تیم ملی امید گفت و اعلام کرد که باشگاهش هرزمان که تیم  های ملى نیاز به بازیکنان دعوت شده داشته باشد، آنها را دراختیار این تیم ها قرار خواهد داد.

پس از حواشی تیم ملی جوانان، بحث همکاری یا عدم همکاری باشگاه ها با تیم های ملی پایه اوج گرفت. این بار با اعلام اسامی تیم ملی امید، باز هم کارشکنی هایی در پشت صحنه برای حضور بازیکنان مد نظر امیرحسین پیروانی در اردوی تیم ملی امید صورت گرفته بود که با واکنش تند رییس کمیته انضباطی نیز مواجه شد.

سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال با علام اسامی چهار نفر از بازیکنان جوان این تیم که در فهرست تیم امید قرار دارند گفت:” امید نورافکن، مجید حسینی، مهدی قائدی و آرمین سهرابیان به تیم ملی امید فوتبال ایران دعوت شدند. ضمن عرض تبریک وآرزوی موفقیت براى بازیکنان دعوت شده، باشگاه استقلال آمادگى دارد هرزمان که تیم ملى نیاز به بازیکنان دعوت شده داشته باشد آنان را دراختیارتیم ملى قرار دهد.

 خوشبختانه تعامل خوبى بین باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال وجود دارد ، باشگاه استقلال ضمن همکارى لازم آرزوى موفقیت و سربلندى براى تیم ملى امید را دارد.”