پرسپولیس

پایان داستان جدایی؛ مهدی طارمی در پرسپولیس می‌ماند

فوتبال ترایب- محمدعلی ترکاشوند، مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس، اعلام کرد که فرصت مهدی طارمی برای معرفی تیم بعدی اش به پایان رسید و او از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا خواهد کرد.

طارمی که سال گذشته به شکلی عجیب از پرسپولیس جدا شد و بعد از مدتی کوتاهی به این تیم برگشت، این بار تصمیم گرفت که به شکل منطقی تری به دنبال رفتن به فوتبال اروپا باشد اما به نظر می رسد سنگ بزرگی که پرسپولیسی ها جلوی پای او قرار دادند و درخواست 1 میلیون دلاری شان برای صادر کردن رضایت نامه او، باعث شد تا طارمی نتواند با هیچ باشگاهی به توافق برسد؛ در حالی که گفته می شد باشگاه هایی از یونان و قبرس به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.

در نهایت امروز ترکاشوند اعلام کرد که طارمی با پایان مهلتش، باید از فردا در تمرینات حضور پیدا کند. او به خبرنگاران گفت:”  همانطور که گفته شد این بازیکن تا امروز با فرصت 14 روزه از باشگاه می‌توانست در تمرینات غایب باشد. با توجه به اینکه تا این لحظه هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده، این بازیکن باید از فردا در تمرین حاضر شود.”

صمد ابراهیمی، وکیل مهدی طارمی نیز با حضور در باشگاه و طی جلسه ای با مسوولان این تیم از حضور این بازیکن و تصمیم قطعی‌اش برای ادامه همکاری با سرخپوشان در فصل آینده خبر داد.